Świąteczny Kiermasz Wielkanocny

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na Świąteczny Kiermasz Wielkanocny i rozdanie nagród 2 kwietnia 2023 r. o godzinie 12.00 w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli, ul. Trakt Węgierski 38.

Wspólne malowanie jaj z Ośrodkiem Kultury w Dukli

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na “Wspólne malowanie jaj” 30 marca 2023 o godzinie 16.00 w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli, ul. Trakt Węgierski 38. Organizatorzy proszą o zabranie jajek i potrzebne przybory.

Płomień Pamięci na Górze Cergowej

Krośnieński Oddział PTTK organizuje 2 kwietnia wyjście na Górę Cergową, gdzie o godz. 21:37 zapalone zostanie ognisko “Płomień Pamięci” dla uczczenia XXVIII rocznicy śmierci Papieża Św. Jana Pawła II, Honorowego Członka PTTK.

Trio Mariachi z okazji Dnia Kobiet

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na koncert Trio Mariachi z okazji Dnia Kobiet 8 marca o godzinie 18.00 w sali kinowo-teatralnej przy ulicy Kościuszki 4.

Kolejny rok z Polskim Bonem Turystycznym

Wykorzystaj Polski Bon Turystyczny w trakcie ferii zimowych! Okres ten jest ostatnim momentem na aktywację płatności Polskim Bonem Turystycznym. Masz czas do 31 marca 2023 roku! Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko. Więcej informacji na… czytaj dalej…

Galowy Koncert Kolęd

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na Galowy Koncert Kolęd Laureatów XIV Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 15 stycznia 2023 r. o godzinie 12.00 w Kościele Parafialnym pw. Św. Marii Magdaleny.

Wernisaż wystawy “Body art – motyw kultury ludowej”

Ośrodek Kultury w Dukli oraz Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zapraszają na Wernisaż wystawy “Body art – motyw kultury ludowej”, który odbędzie się 12 stycznia 2023 roku o godzinie 17.00. w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli, ul. Trakt Węgierski 38. Wystawa będzie czynna do 27 stycznia 2023 roku.

XXVII Opłatek na Cergowej 8 stycznia 2023 roku

PTTK w Krośnie zaprasza na XXVII Mauzerowe Spotkanie Opłatkowo-Noworoczne na Górze Cergowej 8 stycznia 2023 roku.

Koncert Andrzeja Cierniewskiego “Kolędy i Pastorałki”

Klasztor OO. Bernardynów oraz Ośrodek Kultury w Dukli zapraszają na Koncert Andrzeja Cierniewskiego pn.” Kolędy i Pastorałki”, który odbędzie się 8 stycznia 2023 r. o godz. 16:00 w Klasztorze OO. Bernardynów w Dukli.

Życzenia Noworoczne

Składamy Wam serdeczne życzenia z okazji Nowego Roku 2023! Samych wspaniałych i emocjonujących podróży, poszerzających horyzonty wycieczek, kulinarnych rozkoszy i kulturalnych uniesień. Niech codzienne zdobywanie nowych szczytów i odkrywanie terenów nieznanych, pomoże Wam lepiej poznać samego siebie, zaprzyjaźnić się z samym sobą i pokochać siebie takiego jakim się jest, a także nauczy Was szacunku do… czytaj dalej…