Tel. 577 900 958, tit@dukla.pl, ul. 3 Maja 1, Dukla

Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka
Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka

Transgraniczna informacja turystyczna w Dukli

Premiera książki, spotkanie z Autorem, Opowieść o Islandii – Michał Szymko “Świat goni za happy endem”

plakat_mini

Premiera książki Michała Szymko “Świat goni za happy endem”
13 października 2016 r., godz. 17.00
Transgraniczne Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli, ul. Trakt Węgierski 38

Zapraszamy na premierę książki Michała Szymko “Świat goni za happy endem”, której wydawcą jest krośnieńska Oficyna Wydawnicza RuthenicArt.
W trakcie spotkania Autor zaprezentuje swoją debiutancką książkę, która stanowi literacki zapis jego licznych podróży po krajach Europy oraz Gruzji, Rosji i Izraela.
Autor, student warszawskiej uczelni, pochodzący z #gminy #Duklato “człowiek miliona przelotnych fascynacji, koneser piękna, zarówno klasycznego jak i połamanego elektryzmem. Wnikliwy obserwator, nieustannie głodny świata, uwielbia poranki w Islandii i wieczory na Ukrainie. Miłośnik herbat, człowiek morza, entuzjasta spontanów i niespodzianek. Ostatnio zakochany w samotnych podróżach z plecakiem”.
Współpracuje z ekskluzywnym pismem podróżniczym “Voyage” oraz z niebanalną inicjatywą kulturalną “Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur”.
Premierze książki towarzyszyć będzie opowieść Michała o Islandii. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 października w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli.

Copyright TIT Dukla 2016 design byEmka-Studio Emka-Studio