Tel. 577 900 958, tit@dukla.pl, ul. 3 Maja 1, Dukla

Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka
Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka

Transgraniczna informacja turystyczna w Dukli

W imieniu organizatorów zapraszamy Was na majówkę w spokojny, cichy i zielony Beskid Niski. Jeżeli jesteście miłośnikami klimatycznej muzyki i piwa regionalnego to w Browarze Dukla znajdziecie coś dla siebie.

1 maja w niedzielę o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Kraków Street Band w restauracji Pub Browar Dukla w Rynku. Cena biletu to 50 PLN w przedsprzedaży, a w dniu koncertu 60 PLN. Dzieci do 14 roku życia pod opieką dorosłych wchodzą za darmo.

Kraków Street Band rusza w trasę promującą swój najnowszy, zaskakujący album pt.”Czekanie” – niejednoznaczny gatunkowo, energetyczny i szczery. Jak sama nazwa wskazuje, zespół miał dużo czasu na pracę nad płytą, fani natomiast od dawna jej wypatrywali. Najwyższy czas na koncert!

Skład zespołu: Łukasz Wiśniewski – śpiew, harmonijka, gitara akustyczna, ukulele
Tomek Kruk – gitara Dobro, gitara elektryczna, śpiew
Jacek Długosz – gitara akustyczna, gitara elektryczna
Adam Partyka – perkusja
Miłosz Skwirut – kontrabas
Krzysztof Chlipała – saksofon
Radek Mosurek – trąbka

www.krakowstreetband.com

6 maja w piątek o godz. 19.00 odbędzie się koncert Koncert Somethigski Trio również w restauracji Pub Browar Dukla w Rynku. Cena biletu to 30 PLN w przedsprzedaży. Dzieci do 14 roku życia pod opieką dorosłych wchodzą za darmo.

SOMETHINGSKI to solowy projekt wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty Nikodema Soszyńskiego, znanego między innymi z zespołu Freeborn Brothers, z którym zagrał setki jak nie tysiące koncertów w wielu miejscach w Europie i na świecie. Występował również z takimi zespołami jak the Jet-sons
czy Cyrk Deriglasoff. W 2020 roku nagrał pierwszą płytę zatytułowaną THINGS, a początkiem 2021 płyta ujrzała światło dzienne. Piosenka z tego wydawnictwa – “Na Dolinach” w przeciągu tygodnia zawędrowała na pierwsze miejsce w Podkarpackiej Liście Przebojów. Płyta to dziesięć utworów w bardzo zróżnicowanej stylistyce od folku po rock przez dancingowe przeboje nawiązujące do lat 70 polskiej muzyki rozrywkowej. Album ten pokazuje wszechstronność, talent i wielką miłość do muzyki i świata. To świat jest największą muzą autora od lat, a zebrane doświadczenia i wspomnienia pozwalają mu stale tworzyć.

Trio wyposażone w banjo, perkusje, kontrabas i skrzypce, i kilka innych instrumentów sprawia, że występy na żywo porywają słuchacza. Repertuar to głównie piosenki autorskie, ale też nie zabraknie coverów Bob Dylana, Czerwonych Gitar czy tekstów Leopolda Staffa z muzyką od Somethingskiego. 

Jeżeli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami muzycznymi w Dukli zapraszamy Was na grupę Koncerty w Browar Dukla: https://www.facebook.com/groups/904606773424853

Copyright TIT Dukla 2016 design byEmka-Studio Emka-Studio