W imieniu organizatorów zapraszamy Was na majówkę w spokojny, cichy i zielony Beskid Niski. Jeżeli jesteście miłośnikami klimatycznej muzyki i piwa regionalnego to w Browarze Dukla znajdziecie coś dla siebie.

1 maja w niedzielę o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Kraków Street Band w restauracji Pub Browar Dukla w Rynku. Cena biletu to 50 PLN w przedsprzedaży, a w dniu koncertu 60 PLN. Dzieci do 14 roku życia pod opieką dorosłych wchodzą za darmo.

Kraków Street Band rusza w trasę promującą swój najnowszy, zaskakujący album pt.”Czekanie” – niejednoznaczny gatunkowo, energetyczny i szczery. Jak sama nazwa wskazuje, zespół miał dużo czasu na pracę nad płytą, fani natomiast od dawna jej wypatrywali. Najwyższy czas na koncert!

Skład zespołu: Łukasz Wiśniewski – śpiew, harmonijka, gitara akustyczna, ukulele
Tomek Kruk – gitara Dobro, gitara elektryczna, śpiew
Jacek Długosz – gitara akustyczna, gitara elektryczna
Adam Partyka – perkusja
Miłosz Skwirut – kontrabas
Krzysztof Chlipała – saksofon
Radek Mosurek – trąbka

www.krakowstreetband.com

6 maja w piątek o godz. 19.00 odbędzie się koncert Koncert Somethigski Trio również w restauracji Pub Browar Dukla w Rynku. Cena biletu to 30 PLN w przedsprzedaży. Dzieci do 14 roku życia pod opieką dorosłych wchodzą za darmo.

SOMETHINGSKI to solowy projekt wokalisty, kompozytora i multiinstrumentalisty Nikodema Soszyńskiego, znanego między innymi z zespołu Freeborn Brothers, z którym zagrał setki jak nie tysiące koncertów w wielu miejscach w Europie i na świecie. Występował również z takimi zespołami jak the Jet-sons
czy Cyrk Deriglasoff. W 2020 roku nagrał pierwszą płytę zatytułowaną THINGS, a początkiem 2021 płyta ujrzała światło dzienne. Piosenka z tego wydawnictwa – “Na Dolinach” w przeciągu tygodnia zawędrowała na pierwsze miejsce w Podkarpackiej Liście Przebojów. Płyta to dziesięć utworów w bardzo zróżnicowanej stylistyce od folku po rock przez dancingowe przeboje nawiązujące do lat 70 polskiej muzyki rozrywkowej. Album ten pokazuje wszechstronność, talent i wielką miłość do muzyki i świata. To świat jest największą muzą autora od lat, a zebrane doświadczenia i wspomnienia pozwalają mu stale tworzyć.

Trio wyposażone w banjo, perkusje, kontrabas i skrzypce, i kilka innych instrumentów sprawia, że występy na żywo porywają słuchacza. Repertuar to głównie piosenki autorskie, ale też nie zabraknie coverów Bob Dylana, Czerwonych Gitar czy tekstów Leopolda Staffa z muzyką od Somethingskiego. 

Jeżeli chcecie być na bieżąco z wydarzeniami muzycznymi w Dukli zapraszamy Was na grupę Koncerty w Browar Dukla: https://www.facebook.com/groups/904606773424853

Comments are closed.