Seria Fascynujących Wycieczek! Odkryj Uroki Beskidu Niskiego

Jeśli marzysz o zwiedzeniu malowniczych zakątków Beskidu Niskiego, firma U Schabińskiej ma dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić! Zaprojektowano cykl ciekawych wycieczek, zapewniając niezapomniane doświadczenia z pięknem natury i miejscową historią.

  1. Łysa Góra – 7 kwietnia 2024 r., godz. 9.00: rozpoczęcie cyklu od malowniczej Łysej Góry. Świeże powietrze, zapierające dech w piersiach widoki – wszystko to na wyciągnięcie ręki!
  2. Pustelnia Św. Jana z Dukli w Trzcianie – 14 kwietnia 2024 r., godz. 9.00: Trasa przepełniona duchem świętości pustelnika – Świętego Jana z Dukli w Trzcianie. Zanurz się w atmosferze spokoju i kontemplacji, ale też potęgi beskidzkich lasów.
  3. Chyrowa – 21 kwietnia 2024 r., godz. 9.00: Odkryj uroki Chyrowej – malowniczej miejscowości, gdzie przyroda splata się z tradycją. Poczuj niesamowity zapach drewnianej świątyni, ciesz się spokojem otaczającej przyrody oraz czystym beskidzkim powietrzem.
  4. Olchowiec – 28 kwietnia 2024 r., godz. 9.00: Cykl zakończy się w magicznym Olchowcu. Zanurz się w atmosferze wiejskiego spokoju i podziwiaj piękno okolicznej przyrody Magurskiego Parku Narodowego.

Dodatkowo, dla grup i i wycieczek, U Schabińskiej proponuje ciekawą ofertę jedno i dwudniowego zwiedzania okolicznych atrakcji:

  • U Schabińskiej – Historyczny Park Rozrywki – Pałac w Gorlicach: Odkryjcie tajemnice przeszłości w otoczeniu zabytkowego Pałacu w Gorlicach, przenosząc się w inne epoki.
  • Muzeum Lizaka oraz Warsztaty Pizzy w Jaśle: Rozsmakuj się w kulturze i tradycji Jasła, uczestnicząc w warsztatach pizzy i odkrywając historię słodkiego lizaka.
  • U Schabińskiej – Chyrowa Ski Stacja narciarska www.chyrowaski.pl – Górska Przystań w Chyrowej: Dla miłośników aktywnego wypoczynku proponujemy odwiedzenie Chyrowej Ski Stacji i Górskiej Przystani.
  • U Schabińskiej – Park Rozrywki Krzemienna nad Sanem i inne atrakcje: Odkryjcie fascynujące atrakcje w Parku Rozrywki Krzemienna nad Sanem, stworzone z myślą o niezapomnianych przeżyciach.

Szczegółowe informacje dotyczące każdej wycieczki znajdują sie na zamieszczonych plakatach.

Nie przegap okazji do odkrycia piękna Beskidu Niskiego!

Dodatkowo, już w czerwcu Pan Grzegorz Schabiński serdecznie zaprasza na otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w dukielskim rynku.

Comments are closed.