Tel. 577 900 958, tit@dukla.pl, ul. 3 Maja 1, Dukla

Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka
Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka

Transgraniczna informacja turystyczna w Dukli

QUESTING to EDUKACJA

Poznaj nieznane historie i legendy. Odkryj tajemnice kultur.

Każdy Questing to „nauka przez zabawę”. Ta forma gry terenowej posiada duży walor edukacyjny z różnych dziedzin, co ułatwia proces nauki.

Dzięki ciekawym i interaktywnym zajęciom w terenie, uczestnik questingu zdobywa i utrwala wiedzę o danym regionie i jego historii, kulturze, przyrodzie oraz nabywa nowe umiejętności (np. lepszej orientacji w terenie, wyszukiwania szczegółów z większą uwagą niż dotychczas).

QUESTING to ZABAWA

Baw się wszędzie, poznaj nowy wymiar rozrywki.

Questing to zabawa dla wszystkich bez względu na wiek. Questing łączy elementy harcerskich podchodów, gier terenowych i nowych technologii. Zwieńczeniem każdej zabawy jest odnalezienie skarbu. Turysta z biernego słuchacza przeistacza się w poszukiwacza skarbów, którego celem jest odkrycie tajemnic, zapomnianych historii, bogactwa kulturowego, czy pradawnego miejsca.

Questy zabierają w podróż, otwierają wrota wyobraźni.

Włącz się do gry, która zależna jest tylko od Twojej determinacji. Oddaj się niekończącej przygodzie, której bohaterem jesteś Ty.

QUESTING to EMOCJE

Przeżyj wyjątkowe przygody, odkryj skarby historii.

Questing zabierze Cię w fantastyczną podróż, pozwoli odkryć niezgłębione tajemnice regionów, i zauważyć oczyma wyobraźni to, czego spojrzenie nie wychwytuje.

Narzędzie to wydobywa wyjątkowe elementy historii. Definiując dane miejsce przyczynia się do odkrycia dziedzictwa kulturowego, historycznego oraz przyrodniczego.

Questing umożliwia odnalezienie wyjątkowości w każdym miejscu: tym atrakcyjnym turystycznie, jak i z pozoru zwyczajnym. Pozwala dotrzeć do zapomnianych historii, legend, podań ludowych, zapomnianych zabytków. (więcej informacji o questach oraz questy w Polsce znajdziecie TUTAJ)

QUESTY “DUKIELSKIE TAJEMNICE”

QUESTING “DUKIELSKI TAJEMNICE. POZNAJĄC NIEZNANE”

QUESTING “TAJEMNICE DUKIELSKIE. SZLAKIEM II WOJNY ŚWIATOWEJ”

Czy jesteś gotowy na rozwiązanie dukielskich tajemnic? Przeżyj wyjątkowe przygody i odkryj skarby dukielskiej historii. Baw się dobrze!

Copyright TIT Dukla 2016 design byEmka-Studio Emka-Studio