Tel. 577 900 958, tit@dukla.pl, ul. 3 Maja 1, Dukla

Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka
Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka

Transgraniczna informacja turystyczna w Dukli

Happysad zagra już 26 listopada, piątek w Browarze Dukla.

HAPPYSAD – XX-lecie zespołu w Dukli!

support: Postman

Bilety: http://browardukla.pl/produkt/bilety/happysad-browar-dukla

Koncert na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1008254926625952

*Happysad*
Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad to seria wyjątkowych wydarzeńzwiązanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Tak – 20-lecia!Pod koniec sierpnia ukazało się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo„*Odrzutowcei kowery”,* w październiku książkę Żanety Gotowalskiej „*Zanim Pójdę. Długadroga zespołu Happysad”* wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszyw trasę promująca album, świętując podczas koncertów dwie dekady obecnościna polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?
– Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czylipojawią się *odrzutowce*, to znaczy utwory nigdzie niepublikowane,nieznane, nigdy szerzej nie prezentowane, napisane z myślą o poprzednichalbumach oraz *kowery*, czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych,znanych songów – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. – Nie wyobrażamysobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichśrarytasów – dodaje.
Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywającpłytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca „*Ślepota”*) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólneświętowanie dwudziestolecia.

*Jako support zagra Postman, który jest muzykiem,multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwritterem. Od 2017roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami czy duetem Paula iKarol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, ArsCameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach – miasteczkach i wsiach. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli falinowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana…

Copyright TIT Dukla 2016 design byEmka-Studio Emka-Studio