Premiera książki Michała Szymko “Świat goni za happy endem”
13 października 2016 r., godz. 17.00
Transgraniczne Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli, ul. Trakt Węgierski 38

Zapraszamy na premierę książki Michała Szymko “Świat goni za happy endem”, której wydawcą jest krośnieńska Oficyna Wydawnicza RuthenicArt.
W trakcie spotkania Autor zaprezentuje swoją debiutancką książkę, która stanowi literacki zapis jego licznych podróży po krajach Europy oraz Gruzji, Rosji i Izraela.
Autor, student warszawskiej uczelni, pochodzący z #gminy #Dukla to “człowiek miliona przelotnych fascynacji, koneser piękna, zarówno klasycznego jak i połamanego elektryzmem. Wnikliwy obserwator, nieustannie głodny świata, uwielbia poranki w Islandii i wieczory na Ukrainie. Miłośnik herbat, człowiek morza, entuzjasta spontanów i niespodzianek. Ostatnio zakochany w samotnych podróżach z plecakiem”.
Współpracuje z ekskluzywnym pismem podróżniczym “Voyage” oraz z niebanalną inicjatywą kulturalną “Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur”.
Premierze książki towarzyszyć będzie opowieść Michała o Islandii. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 października w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli.

plakat_mini

Comments are closed.