Tel. 577 900 958, tit@dukla.pl, ul. 3 Maja 1, Dukla

Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka
Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka Nie można wyświetlić obrazka

Transgraniczna informacja turystyczna w Dukli

Arek Zawiliński – bluesmen, kowboj, poeta drogi – autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami fingerpicking slide i bottelneck. Koncertował na festiwalach w Polsce, Francji, Czechach, Słowacji jak i grywał na ulicach Amsterdamu. Fragmenty recenzji: Magazyn Gitarzysta – Kuba Chmiel:”Arek Zawiliński to klasa sama dla siebie. Autor skończony, pełen doświadczeń, przesiąknięty w równym stopniu poezją co prozą. Zna niejeden dobry folkowy tekst, niejedną melodię i umie z takich światowych cegiełek zbudować solidną budowlę na wskroś polską, bieszczadzką, a jednak uniwersalną. A to sztuka.”
Więcej informacji na: www.arekzawilinski.pl Kanał youtube http://www.youtube.com/user/NADRODZE0605?feature=mhee
16 czerwca, godz. 19:30
Restauracja Pub Browar DUKLA

Joryj Kłoc to zespół folk-rockowy z Lwowa, którego celem jest zmodernizowanie brzmienia tradycyjnych Ukrainskich instrumentów poprzez wprowadzenie ich w nowoczesny kontekst muzyczny. Nazwa grupy wywodzi się z tajnego slangu zamkniętych wspólnot ślepych graczy liry korbowej: joryj – znaczy honorowy i kłoc – kloc, albo staruszek.
26 czerwca, godz. 18:30
Bilety: Restauracja Pub Browar DUKLA
40 zł – przedsprzedaż online tutaj: http://browardukla.pl/kategoria-produktu/bilety/
50 zł – w dniu koncertu na bramce

Koncert Ruch Taki Jak Zwykle
gdzie: Restauracja Pub Browar DUKLA
kiedy: 2 lipca sobota godz: 19.00
wstęp: kapelusz (sugerowana kwota +20 PLN)
Ruch Taki Jak Zwykle powstał na jesieni 2018 r. na gruzach okołobluesowej formacji „Na Spokojnie”. Pierwszy koncert zespołu odbył się wiosną 2019 r. Od tamtego czasu zespół zagrał kilka energetycznych koncertów głównie w rodzinnym Krakowie, ale również m.in. w Bieszczadach. Z początkiem 2020 r. ukazała się pierwsza epka zespołu. W trakcie pandemicznej przerwy zespół nie próżnował, a mozolna praca w studiu zaowocowała nagraniem debiutanckiej płyty pod tytułem: „Translokacje”, która światło dzienne ujrzała w maju 2021 r.
Muzyka, którą wykonuje Ruch Taki Jak Zwykle to szeroko pojęty rock alternatywny głęboko osadzony w korzennym bluesie i rocku lat 70-tych, jednocześnie czerpiąca inspiracje z indie, stonera, postpunka, czy progrocka.
W skład zespołu wchodzą:
Wojciech Latocha – śpiew, gitara;
Szymon Latocha – gitara, głos;
Łukasz Pipczyński – perkusja;
Marcin Pawlik – bas.

Copyright TIT Dukla 2016 design byEmka-Studio Emka-Studio