Dzień Kobiet 2024 z Ośrodkiem Kultury

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza Was na koncert z okazji Dnia Kobiet pt.: “Bo to jest miłość”, który odbędzie się 8 marca 2024 r. o godzinie 17.00 w sali konowo-teatralnej przy ul. Kościuszki 4. W programie arie, duety operetkowe i musicalowe. Wstęp wolny!

Dzień Kobiet z Sheeban Celtic Band

Browar Dukla zaprasza Was na energetyczny koncert irlandzkiej muzyki, który odbędzie się 8 marca 2024 r. godz.: 19:00 w Restauracji Pub Browar Dukla w Rynku 18. Banshee to występująca w irlandzkiej mitologii zjawa zwiastująca śmierć i nieszczęście. Zespół uzupełnił tę mitologię i stworzył SheeBan, która jako odwrotność banshee zwiastuje życie, radość i szczęście Bilet wstępu… czytaj dalej…

Cykl wycieczek po Beskidzie Niskim

Seria Fascynujących Wycieczek! Odkryj Uroki Beskidu Niskiego Jeśli marzysz o zwiedzeniu malowniczych zakątków Beskidu Niskiego, firma U Schabińskiej ma dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić! Zaprojektowano cykl ciekawych wycieczek, zapewniając niezapomniane doświadczenia z pięknem natury i miejscową historią. Dodatkowo, dla grup i i wycieczek, U Schabińskiej proponuje ciekawą ofertę jedno i dwudniowego zwiedzania okolicznych… czytaj dalej…

Wernisaż wystawy Pawła Armaty

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na wernisaż wystawy “Pamięć drewna” oraz “Fastrygi” Pawła Armaty, który odbędzie się 23 lutego 2024 r. o godzinie 17.00 w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej przy ulicy Trakt Węgierski 38.

Strzelnica laserowa w Dukli

Strzelnica laserowa w Dukli otwarta w godzinach 18.00-20.00. W okresie ferii strzelnica będzie dostępna bezpłatnie. Młodzież szkolna w okresie ferii będzie mogła skorzystać każdego dnia od godz. 10:00 do 13:00 Osoby dorosłe mogą skorzystać ze strzelnicy od godz. 18:00 do 20:00. Celem rezerwacji godziny prosimy o kontakt pod numerem telefonu 885 684 885.  Strzelnica dofinansowana… czytaj dalej…

Koncert Kolęd Góralskiej “Kapeli Ogórki”

Sanktuarium św. Jana z Dukli oraz Ośrodek Kultury w Dukli zapraszają na Koncert Kolęd Góralskiej “Kapeli Ogórki”, który odbędzie się 28 stycznia 2024 r. o godzinie 19.00.

Wystawa fotografii Joanny Sadowskiej-Wrzecionko “Tańcząc na krawędzi”

Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii Joanny Sadowskiej-Wrzecionko “Tańcząc na krawędzi”, której wernisaż odbędzie się 5 stycznia 2024 roku w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli przy Trakcie Węgierskim 38.

Galowy Koncert Kolęd

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na Galowy Koncert Kolęd Laureatów XV Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie 21 stycznia 2024 r. godz. 12.00 w kościele Farnym pw. Marii Magdaleny w Dukli.

Jarmark Bożonarodzeniowy

Ośrodek Kultury w Dukli oraz Przedszkole Gminne w Dukli zapraszają na Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 10 grudnia 2023 r. o godz. 12.00 w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli przy Trakcie Węgierskim 38.

Warsztaty świąteczne – wykonanie aniołka wiszącego w technice witrażu okiennego Tiffany

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza osoby dorosłe na Warsztaty Świąteczne wykonanie aniołka wiszącego w technice witrażu okiennego Tiffany. Warsztaty odbędą się 4 grudnia 2023 r. w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej w Dukli, przy Trakcie Węgirskim 38. Będą dwie grupy. Szczegóły na plakacie.