KONCERT NOWOROCZNY

0 komentarzy

UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA DR EDWARDA KLEINA SALI JĘZYKA POLSKIEGO

0 komentarzy

OTWARTE ZAWODY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM O PUCHAR BURMISTRZA DUKLI

24 STYCZNIA 2019r. Charakterystyka imprezy:– impreza ma charakter rekreacyjno- sportowy – zawody odbędą się na stoku narciarskim w Chyrowej – wytyczona trasa slalomu będzie taka sama dla wszystkich uczestników zawodów – każdy zawodnik ma jeden przejazd startowy – młodzież z gminy Dukla otrzymuje karnet czasowy od godziny 9:00 do godz. 15:00 oraz ciepły posiłek. – dorośli i… Continue reading

0 komentarzy

KONCERT BOŻONARODZENIOWY

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż…. Zapraszamy wszystkich na świąteczny koncert pt.: „Dawno temu u Tośków – Wigilia”.    

0 komentarzy

JARMARK BOŻONARODZENIOWY NA DUKIELSKI RYNKU

0 komentarzy

WIELKI KONCERT CHARYTATYWNY DLA OLUSIA

Już w tą niedzielę, tj. 25 listopada zapraszamy na charytatywny koncert, który odbędzie się w hali sportowej MOSIR Dukla, ul. Armii Krajowej 1A. Podczas koncert będą zbierane pieniądze na operację chorej nóżki małego Olusia. Dzieci do lat 3 wstęp za darmo, powyżej 3 lat wstęp za cegiełkę.

0 komentarzy

OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

0 komentarzy

Wykład „Dlaczego Polacy przetrwali katastrofę rozbiorów?”

  Zapraszamy na wykład prof. dra hab. Mieczysława Rokosza – prezesa Komitetu Kopca Kościuszki w Krakowie, który odbędzie się 7 listopada 2018 roku o godz. 17:00. Tytuł wykładu „Dlaczego Polacy przetrwali katastrofę rozbiorów?”. Wydarzeniu będzie towarzyszyć otwarcie wystawy czasowej „Dukielskie drogi do niepodległości”  

0 komentarzy

OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ

OTWARCIE WIEŻY WIDOKOWEJ NA GÓRZE CERGOWEJ !!! Serdecznie zapraszamy na oficjalne otwarcie wieży widokowej na Górze Cergowej. 27 października będziemy czekać na wszystkich chętnych na parkingu (koło kapliczki) w Cergowej – Zakluczyna od godziny 11:30, a w samo południe wyruszymy szlakiem żółtym na szczyt „królowej Beskidu Niskiego”! Zabierzcie ze sobą odpowiednie obuwie i ubranie, a… Continue reading

0 komentarzy

KAMERALNY KONCERT MUZYKI POWAŻNEJ

Już w najbliższą sobotę, tj. 20 października 2018 roku zapraszamy na koncert muzyki poważnej  pt. „Muzyka łączy narody”. Szczegóły na plakacie.

0 komentarzy