ZUMBA dla dorosłych

ZUMBA dla dorosłych  

Zumba to  zajęcia taneczno-ruchowe inspirowana południową Ameryką. Dzięki połączeniu latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych powstał dynamiczny, ekscytujący oraz skuteczny program fitness. Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku/fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni. Stosowane ruchy taneczne, oparte o trening cardio są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach, jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców, brzuch.

Instruktorka Marzena Adamik

Zajęcia prowadzone są przez Power Dance Studio Marzenę Szmyd (Adamik) – licencjonowaną instruktorkę Zumba Fitness od 2012 r. (szkolenie Basic1, Basic2), instruktorkę Zumba Kids, członka Zumba Instructor Network.

Taniec jest od zawsze jej wielką pasją. Posiada tytuł zawodowy magistra Ekonomii w specjalności Menadżer Kultury- Ukończyła Wyższą Szkołę Umiejętności im. St. Staszica w Kielcach Wydział Nauk Humanistyczno-Ekonomicznych. Dyplomowany pedagog tańca – Ukończyła Wyższą Szkołę Umiejętności w Kielcach na kierunku taniec, posiada kwalifikacje pedagogiczne. Posiada również doświadczenie w pracy, w charakterze choreografa i nauczyciela tańca, także pierwszego tańca dla nowożeńców.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki 19:00 i w środy 20:00

miejsce zajęć: hala sportowa MOSiR Dukla, ul. Armii Krajowej 1

Więcej informacji na stronie Power Dance Studio: www.zumbakrosno.pl lub https://www.facebook.com/zumbakrosno/ tel 668443630

Film z maratonu Zumba Fitness&Piloxing zorganizowany przez Power Dance Studio Marzena Szmyd: https://www.youtube.com/watch?v=1XBrD1bZzII

Instruktorka Ewelina Borek-Kozubal

Zajęcia prowadzone przez licencjonowaną instruktorkę Zumby Ewelinę Borek-Kozubal.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Miejsca zajęć: Dom Ludowy Głojsce,  Tylawa Dom Ludowy, Szkoła Podstawowa w Dukli

Więcej informacji i szczegółowy plan zajęć: https://www.facebook.com/happyfit.zumba

ZUMBA dla dzieci

ZUMBA Kids

Zajęcia prowadzone są przez  Marzenę Szmyd (Adamik) – dyplomowanego pedagoga tańca – ukończyła Wyższą Szkołę Umiejętności w Kielcach na kierunku taniec, posiada kwalifikacje pedagogiczne oraz instruktora Zumba Kids. Posiada tytuł zawodowy magistra Ekonomii w specjalności Menadżer Kultury. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi w charakterze choreografa i nauczyciela tańca. Doskonali swoje umiejętności biorąc udział w wielu warsztatach.

Zajęcia odbywają się w Szkole Podstawowej w Dukli (salka przedszkolna)

Dla klas I-VI w poniedziałki o godz. 13:30-14:15

Dzieci z Przedszkola 4-6 lat w poniedziałki godz. 14:30-15:00

Więcej informacji na stronie: www.zumbakrosno.pl lub  https://www.facebook.com/zumbakrosno/ tel 668443630

Zumba Kids to Zumba Fitness dla dzieci, będąca połączeniem tanecznej zabawy, muzyki i radosnej atmosfery jaka panuje na zajęciach. Podczas zajęć Zumba Kids dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć. Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba Kids pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Zumba Kids to połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i tańca w tym samym czasie. Są to zajęcia bezpieczne i skuteczne. Zumba Kids promuje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania.

Zajęcia Zumba Kids zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy, dzięki którym dowiadują się o nowych rodzajach tańca oraz krótko o ich historii. Na koniec zajęć Zumba Kids następuje prezentacja tańców, których dzieci się nauczyły.

Joga taoistyczna

JOGA TAOISTYCZNA

System Universal Healing Tao niesie nie tylko obietnicę zdrowia, stabilności emocjonalnej i spokoju ducha, ale też ułatwia codzienne życie, także w związku. Tym, którzy znają praktyki nauczane przez  Mantaka Chia tylko z książek , dajemy możliwość doświadczenia tej wiedzy w praktyce.

Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych instruktorów Universal Healing Tao: Macieja Panabażys (tel. 505586445) i Monikę Jędrzejewską (607 610 388).

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki o 20:00 i w środy o 19:00 (przerwa do stycznia 2017 r.)

Warto zabrać ze sobą ubranie umożliwiające swobodny ruch i kocyk lub matę.

Więcej informacji na stronie: http://universal-healing-tao.pl/o-nas/

Zajęcia ruchowe z elementami tańca

ZAJĘCIA RUCHOWE Z ELEMENTAMI TAŃCA

Zajęcia prowadzone przez Joannę Sarnecką (tel.: 512 103 504), z zawodu antropolog kultury, śpiewająco-tańcząca aktorka teatrów offowych. Prowadzi warsztaty tańców tradycyjnych, pisze opowiadania i bajki oraz opowiada.

Zajęcia raz w tygodniu: każdy wtorek o 19:00. (od 18.10.2016 r.)

Miejsce zajęć: Sala fitness MOSiR Dukla

Cena karnetu: 50 zł

Zajęcia dla tych, którzy mają ochotę na eksperymenty ruchowe, trochę pozytywnego wysiłku i głębokiego relaksu.

Uwaga!!

Zmiana: zajęcia odbywają się w każdy wtorek od 19.00-20.00

joanna-sarencka