SOBÓTKI

Zapraszamy serdecznie !!!

0 komentarzy

XIX MIĘDZYNARODOWY PRZEGLĄD CHÓRÓW KOŚCIELNYCH I CERKIEWNYCH

0 komentarzy

Zmarł Teodor Gocz

0 komentarzy

VI RAJD ROWEROWY OIKOUMENE

Zapraszamy już po raz szósty na rajd rowerowy „OIKOUMENE”. Tym razem będziemy podążać szlakiem sanktuariów w Beskidzie Niskim.  Szczegóły na plakacie.

0 komentarzy

28 ŁEMKOWSKI KERMESZ W OLCHOWCU

28 ŁEMKOWSKI KERMESZ W OLCHOWCU Jak co roku, wszystkich miłośników Łemkowszczyzny zapraszamy do Olchowca na kolejny „Kermesz”, który w tym roku odbędzie się w dniach 19 i 20 maja.   

0 komentarzy

Serdecznie zapraszamy na Ogólnopolskie obchody 250 rocznicy Konfederacji Barskiej w Dukli, Nowym Żmigrodzie oraz Iwli. Szczegóły na plakatach.  

0 komentarzy

K O N K U R S „Nasza biało – czerwona”

W związku z 100 rocznicą Odzyskania przez Polskę Niepodległości i zbliżającym się Dniem Flagi Burmistrz Dukli ogłasza konkurs „ Nasza biało-czerwona”, który zostanie udostępniony na https://www.facebook.com/dukla.it. Konkurs adresowany jest do osób zameldowanych na terenie Gminy Dukla. Aby wziąć w nim udział trzeba odpowiedzieć poprawnie na 3 pytania umieszczone na ww. stronie i przesłać odpowiedzi na… Continue reading

0 komentarzy

REWITALIZACJA STAREGO MIASTA W DUKLI

0 komentarzy

DUKLA I OKOLICE NA STAREJ FOTOGRAFII

Stowarzyszenie „Pod Karpatami” serdecznie zaprasza na premierę publikacji „Dukla i okolice na starej fotografii”, która odbędzie się 5 kwietna 2018 r. o godz. 17.00 w „Starym Kinie” w Dukli przy ulicy Kościuszki 4, w otoczeniu wystawy zdjęć przedstawiających powojenną Duklę. W programie pokaz slajdów przedwojennych fotografii, opowiadania, opowieści oraz niespodzianki. Podczas premiery będzie możliwość nabycia… Continue reading

0 komentarzy

MALOWANIE JAJ I KIERMASZ WIELKANOCNY

Ośrodek Kultury w Dukli zaprasza na wydarzenia związane z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi  

0 komentarzy